У мережі опубліковано трейлер оригінальної української комедії "Ржака".

Відповідний ролик з'явився на YouTube.

Картина оповідає про талановитого режисера артхаусу, якого змусили зняти комедію. При цьому умова було такою, від якої важко відмовитися: йому треба розсмішити 12 експертів, в іншому випадку – його вб'ють.

Саме тому слоганом фільму стала фраза: "Ржака або смерть!"

Режисером картини виступив Дмитро Томашпольський.

Популярні новини зараз
У метро змінюють правила: кого більше не пустять АЗС готують нові ціни на бензин: скільки коштуватиме пальне Ще раз підвищать пенсії до кінця року: хто зможе отримати більше За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку"
Показати ще

Продюсер кінострічки – режисер фільму "Моя бабуся Фанні Каплан" Олена Дем'яненко.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, перший тизер фільму "Зоряні Війни: Останні джедаї / Star Wars: The Last Jedi" показали 14 квітня на фестивалі Star Wars Celebration. Всього за чотири дні ролик поставив рекорд, зібравши понад 27 мільйонів переглядів на YouTube.