В мережі опубліковано відео з місця моторошної ДТП у Києві, де машина влетіла у стовп та спалахнула.

Про це повідомляє "Київ Оперативний".

За словами очевидця, машина на швидкості влетіла за косою у стовп і спалахнула, як сірник. Молодий чоловік самостійно вибрався з палаючого авто. Жінка допомогла йому до приїзду медиків. У нього були порізані рука і вухо, і він тримався за живіт. Очевидець припустила, що у нього пошкоджені ребра або внутрішні органи.

Жінці здалося, що після займання прогриміли два вибухи. Ніхто з інших очевидців не допомагав, крім хлопця з бородою.

Популярні новини зараз
Зимова тисяча 2025: хто залишиться без грошей і чому держава може обійти вас стороною Гороскоп на сьогодні 11 листопада: піднесення близнюків, успіх левів та борги скорпіонів Щоденні графіки відключення світла: чому неможливо прогнозувати на тиждень "Скоро вчителів змушуватимуть до стриптизу": експерт розніс нову "моду" українських шкіл
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", ДТП сталася ввечері, 21 березня на Дніпровській набережній. Потерпілим виявився 23-річний киянин.