Контракт 26–річного центрального півзахисника Сент-Етьєна Флорентіна Погба з французьким клубом закінчується влітку 2018-го року, і він досі не отримав пропозицію продовжити угоду.

- Не відмовився би від переходу в лондонський Арсенал. Але на даний момент жодної конкретики немає, - цитує француза ESPN.

У той-таки час Флорентін Погба заявив в інтерв'ю виданню l'equipe, що хотів би приєднатися до свого молодшого брата в Манчестер Юнайтед.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, новачок чемпіонату Англії планує витратити кругленьку суму на трансфери влітку.

Фото Getty Images

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять по 800 гривень: кому збільшать пенсію В Україні підвищили ціни на комуналку: які послуги подорожчали Нові правила отримання допомоги: кому виплатять 15 тисяч гривень Індексація по-новому: перерахунок пенсій може стати справедливішим
Показати ще