У патрульної поліції залишилися в розпорядженні обмежені ресурси і в зв'язку з цією ситуацією в уряду попросили виділити додаткове фінансування для правоохоронців.

Про це повідомив глава Нацполіціі Сергій Князєв під час виступу на колегії МВС, де був присутній профільний міністр Арсен Аваков і прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Для патрульних у Кабміну попросили збільшене фінансування в сумі чотири мільярди гривень.

"Разом з тим процес становлення Національної поліції вимагає інвестування в подальше формування системи поліції і його ресурсного забезпечення. Державний бюджет на 2017 рік передбачає витрати на фінансування поліції в розмірі майже 16,6 млрд гривень, що явно недостатньо для її функціонування і забезпечує нормативні потреби тільки на 39%. За нашими підрахунками, мінімальна додаткова потреба у фінансуванні на 2017 рік становить 4,150 млрд гривень ", - пояснив керівник Нацполіціі.

Він додав, що вдалося заповнити п'ять тисяч і вакантних місць в патрульній службі після збільшення зарплат. Але поліція, за словами Князєва, забезпечена патронами тільки до травня, а запасів палива вистачити лише до липня.

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, п'яний патрульний влаштував стрілянину в центрі Харкова. Причиною цього стало те, що його опоненти нібито невтішно відгукнулися про його дружину.

Популярні новини зараз

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще