У Кремлі надали нову інформацію щодо "паспортів" так званих ЛНР та ДНР.

"Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков повідомив, що Кремль поки не має наміру відмовлятись від визнання "паспортів" сепаратистів", - передає "Інтерфакс-Україна".

"Визнання Москвою "паспортів" не було запланованим. Ми керувались гуманітарними принципами", - заявив чиновник.

Також він додав, що поки Кремль не планує цього робити, хоча подібне рішення було вимушеним.

"У Росії немає писаних сценарії щодо приєднання Донбасу. Кремль не розглядає можливість приєднання "ЛНР" та "ДНР" до складу Російської Федерації", - сказав Пєсков.

Популярні новини зараз
100 доларів просто так не обміняєте: ці купюри стануть проблемою для українців "Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків Вчителям знайшли заміну у школах: які зміни чекають школярів Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", у Путіна озвучили умови скасування визнання паспортів "ЛДНР"