У "ЛНР" агресивно реагують на призначення Туки

поділитись

0

1760

Представник "ЛНР" Владислав Дейнего заявив, що новий керівник Луганської області "явно заангажований і налаштований проти населення наших територій"

Призначення Києвом нового голови Луганської військово-цивільної адміністрації буде лише нагнітати обстановку в Донбасі.

Про це заявив представник так званої "ЛНР" Владислав Дейнего на мінських переговорах, передає сайт сепаратистів "Луганський інформаційний центр".

"Порошенко свідомо ставить людину, яка буде працювати тут на нагнітання напруженості. Це яскравий показник ставлення президента України до кризової ситуації", — наголосив представник терористів..

Він також зазначив, що новий керівник Луганської області "явно заангажований і налаштований проти населення наших територій".

Читайте також: "Будинок зруйнований ракетою, а мешканці - без компенсації! Такий закон" - Тука

Нагадаємо, 22 липня президент Петро Порошенко представив нового голову Луганської військово-цивільної адміністрації. Ним став відомий волонтер та координатор громадської організації "Народний тил" Георгій Тука.

Він в перший же день роботи на посаді зіткнувся із низкою проблем та докорінно змінив бачення регіону. Також новий очільник описав регіональні житлові проблеми, що пов'язані із ситуацією в АТО. Тука наголосив, що глобальні зміни в області можливі лише при повній підтримці президента, яке є зараз у нього.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Рибчинський розповів про абсолютно ідентичні дві розмови
0
0
22:23 17.08.2017
Результат здивував: виявляється на дії депутатов можна подивитися зовсім з іншого боку
0
0
20:14 17.08.2017
Лише 45 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради
0
0
19:00 17.08.2017
Прикордонники розповіли, що чекає Саакашвілі під час перетину українського кордону
0
0
17:22 17.08.2017