У "ЛНР" агресивно реагують на призначення Туки

поділитись
Представник "ЛНР" Владислав Дейнего заявив, що новий керівник Луганської області "явно заангажований і налаштований проти населення наших територій"

Призначення Києвом нового голови Луганської військово-цивільної адміністрації буде лише нагнітати обстановку в Донбасі.

Про це заявив представник так званої "ЛНР" Владислав Дейнего на мінських переговорах, передає сайт сепаратистів "Луганський інформаційний центр".

"Порошенко свідомо ставить людину, яка буде працювати тут на нагнітання напруженості. Це яскравий показник ставлення президента України до кризової ситуації", — наголосив представник терористів..

Він також зазначив, що новий керівник Луганської області "явно заангажований і налаштований проти населення наших територій".

Читайте також: "Будинок зруйнований ракетою, а мешканці - без компенсації! Такий закон" - Тука

Нагадаємо, 22 липня президент Петро Порошенко представив нового голову Луганської військово-цивільної адміністрації. Ним став відомий волонтер та координатор громадської організації "Народний тил" Георгій Тука.

Він в перший же день роботи на посаді зіткнувся із низкою проблем та докорінно змінив бачення регіону. Також новий очільник описав регіональні житлові проблеми, що пов'язані із ситуацією в АТО. Тука наголосив, що глобальні зміни в області можливі лише при повній підтримці президента, яке є зараз у нього.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018