МВФ визначив країни з найбільшими боргами у відсотках від ВВП.

Відповідні дані опублікували на World Economic Forum.

Список найбільших боржників світу очолила Японія. З початку 90-х країна не виходила зі стану стагнації. І зараз японський уряд витрачає близько 50% бюджету на погашення боргів.

Загрузла в кризі Греція отримала друге місце в антирейтингу. Зокрема, в доповіді МВФ від 14 липня 2015 року Організація назвала заборгованість греків "дуже нестійкою".

Читайте також: МВФ схвалив рішення про видачу Україні $ 1,7 млрд Україні - Bloomberg

Популярні новини зараз
Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Зірка "МастерШеф" Ліза Глинська вийшла заміж за свого обранця: "Незважаючи на дощ і війну" Тіна Кароль та Оля Полякова: українські зірки на сцені започаткували новий тренд - патріотична сукня путіну наплювали у склянку на очах у дружини Євгена Кошового з "Квартал 95": "Весь світ кричить"
Показати ще

Крім цього, першу десятку країн-боржників також склали Італія, Ямайка, Ліван, Еритрея, Португалія, Кабо-Верде, Бутан та Ірландія.

Також, в топ-20 потрапили Бельгія, США, Іспанія і Франція.

При цьому Україна в антирейтинг не ввійшла. Держборг нашої держави по відношенню до ВВП дорівнює майже 96%. На момент першого травня поточного року зовнішній держборг українців склав $42,9 млрд.