Чубарова переобрали президентом Конгресу кримських татар

поділитись
Низка делегатів запропонувала на цю посаду лідера кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва, однак той відмовився

Глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров сьогодні, 1 серпня, переобраний президентом Всесвітнього конгресу кримських татар, який проходить в Анкарі.

Про це повідомляє "Агентство Кримські новини".

Як наголошується, в ході обговорення кандидатур на посаду президента ВККТ низка делегатів запропонувала на цю посаду лідера кримськотатарського народу, уповноваженого президента України у справах кримськотатарського народу Мустафу Джемілєва. Однак Джемілєв виступив проти, запропонувавши на посаду президента керівника Всесвітнього конгресу кримських татар, голову Меджлісу Рефата Чубарова.

"Це навіть не обговорюється, тому я пропоную кандидатуру Чубарова. Не важливо, чи є авторитет у Мустафи Джемілєва чи ні, авторитет Мустафи Джемілєва буде завжди поруч з президентом Конгресу, кого б не обрали на цей пост", - сказав він.

За Рефата Чубарова проголосували 260 делегатів конгресу.

Читайте також: Путін анексував Крим через безкарність війни у Грузії - Джемілєв

Зазначимо, за анексії Росією півострова Крим Курултай і Меджліс кримськотатарського народу позбавлені можливості продовжувати свою діяльність. Тому було прийнято рішення провести II Всесвітній конгрес кримських татар у столиці Туреччини, де мешкає найбільша діаспора кримських татар.

Також, як повідомляє спільнота "Євромайдан SOS" у Facebook, на другий день роботи конгресу, 2 серпня, будуть обрані члени ради правління конгресу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018