Українцям платитимуть за здачу нелегальної зброї — Чумак

поділитись
Це абсолютно нормально — викуповувати зброю, не притягуючи до кримінальної відповідальності людину, яка її принесла - Чумак

Для зниження обігу нелегальної зброї поза зоною АТО держава повинна викуповувати її у громадян — без притягнення їх до кримінальної відповідальності.

Таку думку висловив депутат від фракції блоку Порошенко, коментуючи ситуацію зі збільшенням кількості випадків вогнепальних поранень у Києві, повідомляє УНН.

На думку нардепа, держава має всі важелі, щоб зменшити кількість незареєстрованної зброї на мирних територіях України.

Читайте також: Чоловік намагався нелегально вивезти бронетранспортер із зони АТО (фото)

"Це абсолютно нормально — викуповувати зброю, не притягуючи до кримінальної відповідальності людину, яка її принесла. А інакше нам просто не зменшити кількість незареєстрованої зброї в Україні. Ситуація така, що держава повинна викупити усю нелегальну зброю. І щоб її приносили на викуп — люди не повинні боятися притягнення до відповідальності. По-іншому — не вийде", — пояснив він.

Чумак додав, що однією із мотивацій, чому українці скуповують нелегальну зброю, є велике розчарування у силових структурах, які б мали гарантувати безпеку.

"Люди хочуть мати зброю для власного спокою. Вони не тільки правоохоронцям не довіряють, а в цілому державі. На сьогодні більшість людей впевнені, що держава не може гарантувати їх безпеку", — наголосив нардеп.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018
Лідер "БЮТ" завжди неохоче коментувала подібні контакти
0
0
16:56 18.07.2018
Значно більшої шкоди економці та населенню країни завдає газова формула "Дюссельдорф+"
0
0
15:31 18.07.2018