Позиція Північноатлантичного альянсу щодо України не зміниться у зв'язку з участю РФ в боротьбі проти "Ісламської держави" в Сирії.

Про це генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив в інтерв'ю французькій газеті Figaro, передає 112.ua.

"Ми ніколи не погодимося з тим, що Україна може стати предметом торгу", - сказав він.

За словами Столтенберга, НАТО продовжить підтримувати Україну політично і практично і, можливо, розширить співпрацю з Києвом.

Читайте також: Генсек ООН чекає прогресу у виконанні мінських угод

Популярні новини зараз
На межі виживання кожен третій пенсіонер: які результати дала індексація Після індексації пенсії в Україні насправді зменшилися Ці машини краще не чіпати: патрульні зізналися, які авто бояться зупиняти Менше пільг і більше вимог: соціальну допомогу платитимуть за новими критеріями
Показати ще

"Обнадіює те, що вперше з початку вересня дотримується режим припинення вогню. Більше того, сторони дійшли згоди про відведення важких озброєнь. Це ще один крок вперед", - говорить генсек.

Генсек НАТО закликав Росію до конструктивної співпраці в боротьбі проти ІД та пошуку політичного рішення для врегулювання конфлікту.