Нардеп, кандидат в мери Дніпропетровська Борис Філатов згадав, як президент Петро Порошенко вручив нинішньому лідеру політсили "УКРОП" Геннадію Корбану орден "За мужність".

Про це Філатов написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Цікаво, Корбану дозволять в камері надягти орден "За мужність"? Порошенко нагородив його саме бойовим орденом, бо той неодноразово бував в АТО. Думаю, що саме "мужність, самовіддача, активна громадянська позиція та високий професіоналізм" дозволили Корбану створити і очолити організаційне злочинне угруповання з активістів та волонтерів ", - зазначив він.

Читайте також: Розлючений Коломойський зателефонував Авакову

Нагадаємо, в суботу, 31 жовтня, Корбана затримали по ряду звинувачень, в тому числі і за підозрою в створенні ОЗГ.

Популярні новини зараз
За газ тепер треба платити по новому: як споживачам не накопичити штучний борг По 8000 грн протягом пів року: держава виплачуватиме компенсацію і за що Доведеться платити і за себе, і за сусідів: новий закон про ЖКГ потрясе гаманці українців ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще