Кримська "няша" втомилася від милого образу

поділитись

Прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська з'явилася на суді у справі євромайданівца Олександра Костенко в новому образі. "Няш-мяш" особисто зачитала вирок коменданту мерії під час протистоянь в Києві.

Кримська "няша" зробила стрижку "каре" і тепер використовує більш темний колір помади. Поклонська тепер виглядає більш суворою. Користувачі соціальних мереж різко відреагували на зміну іміджу - дорікали у відході від стандартного образу, з яким вона стала популярною.

Читайте також: Поклонська розповіла про "погрози" від Генпрокуратури

Прокурор анексованого півострова завдяки своїй зовнішності стала зіркою японських відео в стилі аніме. Прокурор пожартувала, що зміна зовнішності не заважає її японським шанувальникам писати їй листи.

"Така зміна іміджу завжди свідчить про зміни як в особистому житті, що найчастіше, так і в професійному плані. Зачіску "каре" роблять жінки, які вже досягли успіху в роботі, тому хочуть виглядати більш серйозно, тому що їх не сприймають. Таку стрижку роблять невпевнені в собі жінки, щоб зарекомендувати себе. Темна помада завжди виглядає "загрозливо". Припускаю, що у випадку Поклонської це означає, що їй набрид її звичний образ "няш-мяш" і вона прагне виглядати більш строго. Можливо у неї серйозні . зміни в особистому житті", - повідомив "Знай" столичний дизайнер Кирило.

Нагадаємо, що Наталія Поклонська увійшла в список ста найвпливовіших жінок в Росії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.02.2018
До цього органу увійдуть представники всіх міністерств
0
0
17:26 19.02.2018
Міжнародні експерти приїхали до Києва з перевіркою і залишилися незадоволені
0
0
17:13 19.02.2018
У виграші залишаються тільки політикани з «партії війни» та їх ручні тітушки
0
0
17:12 19.02.2018
Відомий ідеолог «руского міра» повідомив, що його знайомі з Донбасу в Сирії «захищали батьківщину»
0
0
17:08 19.02.2018
Президент розповів про значну шкоду економічним інтересам України
0
0
16:51 19.02.2018