Кримська "няша" втомилася від милого образу

поділитись

Прокурор анексованого Криму Наталія Поклонська з'явилася на суді у справі євромайданівца Олександра Костенко в новому образі. "Няш-мяш" особисто зачитала вирок коменданту мерії під час протистоянь в Києві.

Кримська "няша" зробила стрижку "каре" і тепер використовує більш темний колір помади. Поклонська тепер виглядає більш суворою. Користувачі соціальних мереж різко відреагували на зміну іміджу - дорікали у відході від стандартного образу, з яким вона стала популярною.

Читайте також: Поклонська розповіла про "погрози" від Генпрокуратури

Прокурор анексованого півострова завдяки своїй зовнішності стала зіркою японських відео в стилі аніме. Прокурор пожартувала, що зміна зовнішності не заважає її японським шанувальникам писати їй листи.

"Така зміна іміджу завжди свідчить про зміни як в особистому житті, що найчастіше, так і в професійному плані. Зачіску "каре" роблять жінки, які вже досягли успіху в роботі, тому хочуть виглядати більш серйозно, тому що їх не сприймають. Таку стрижку роблять невпевнені в собі жінки, щоб зарекомендувати себе. Темна помада завжди виглядає "загрозливо". Припускаю, що у випадку Поклонської це означає, що їй набрид її звичний образ "няш-мяш" і вона прагне виглядати більш строго. Можливо у неї серйозні . зміни в особистому житті", - повідомив "Знай" столичний дизайнер Кирило.

Нагадаємо, що Наталія Поклонська увійшла в список ста найвпливовіших жінок в Росії.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
14.08.2018
Народний депутат Олег Ляшко продемонстрував свої таланти в домашньому караоке і став посміховиськом в мережі
0
0
19:01 14.08.2018
Передел церковной собственности может привести к полномасштабной гражданской войне
0
0
18:50 14.08.2018
Трамп заморозив військові польоти Росії над США
0
0
17:03 14.08.2018
Народный депутат Украины Сергей Лещенко, ранее неоднократно выступавший с критикой Виктора Медведчука, прочит ему кресло спикера.
0
0
16:50 14.08.2018
Вчера после полуночи, как в известной сказке, нынешний руководитель «1+1» Александр Ткаченко неожиданно кардинально поменял свою позицию в отношении политика Виктора Медведчука.
0
0
16:36 14.08.2018