Ахметов спростував звинувачення в тероризмі

поділитись
Прес-служба українського олігарха Ріната Ахметова відреагувала на звинувачення народного депутата Єгора Фірсова в ефірі передачі Шустер live.

Прес-служба українського олігарха Ріната Ахметова відреагувала на звинувачення народного депутата Єгора Фірсова в ефірі передачі Шустер live.

В ефірі ток-шоу депутат заявив, що проти Ріната Ахметова порушено кримінальну справу за фактом фінансування тероризму і сепаратизму в Україні.

Глава прес-служби Олена Довженко спростувала такі звинувачення і підкреслила, що інформація не відповідає дійсності. У Ахметова зазначили, що це навмисна спроба ввести українців в оману і дискредитувати образ олігарха.

Читайте також: Генпрокуратура і СБУ не мають претензій до Ахметова

22 січня 2015 бізнесмена допитала Генпрокуратура, після чого в ЗМІ постійно з'являється інформація про причетність олігарха до злочинної діяльності.

"Так, вчора я перший раз був на допиті. Ми розмовляли зі слідчим досить довго, я відповів на всі питання. Думаю, до мене запитань більше немає", - заявив Ахметов після події.

Нагадаємо, що глава Генпрокуратури Валентин Наливайченко повідомив, що у відомства немає мотивів порушувати карну справу проти Ахметова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018