У Торез завезли готові бюлетні про приєднання до Росії

поділитись
Бойовики, як і минулого року, хочуть провести показовий референдум, на який зберуть людей під дулами автоматів і заявлять про стовідсоткову явку

У Торез Донецької області днями прибув ешелон військової техніки, в якій, крім боєприпасів, були бюлетені для майбутнього референдуму. Вантажівки розвантажували ув'язнені з місцевої виправної колонії.

На листівках відзначені варіанти приєднання окупованої території до Росії. У прес-центрі зазначили, що бойовики, як і минулого року, проведуть показовий референдум, на який зберуть людей під дулами автоматів і заявлять про стовідсоткову явку.

Читайте по темі: Парад в Донецьку: "головнокомандувач" на милицях і пси в камуфляжі

Минулого року на окупованій терористами території Донецької області відбувся референдум про право нелегітимної республіки на самовизначення. Терористи заявили, що явка на народному голосуванні становила 72%. 11 травня в Донецьку відбувся парад бойовиків, присвячений річниці від дня проведення незаконного референдуму про від'єднання території від України.

"Рівно рік тому ми всі разом сказали ні фашизму, рабству і страху. Рівно рік тому ми проголосували за незалежність, свободу і щасливе майбутнє наших дітей", - заявив ватажок "ДНР" Олександр Захарченко.

Нагадаємо, що в Донецьк сьогодні прибуває група з 10 терористичний снайперів, а вночі в місті розбомбили будинок.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Попкорн
24.03.2018
Відразу був організований пошук літального апарату
0
0
17:05 24.03.2018
Він був членом "Партії регіонів", але потім швидко змінив свої політичні погляди
0
0
15:19 24.03.2018
Мільйони гривень "закатали" в асфальт, а результату досі не видно
0
0
14:33 24.03.2018