Росіяни в складі місії ОБСЄ заважають працювати - американський експерт

поділитись
У Маріуполі російських спостерігачів було значно більше, ніж з інших країн. Вони ходили біля позицій українських військових і вводили координати в свої мобільні телефони

Місія ОБСЄ в Україні неефективна через велику кількість росіян у складі команди. Так вважає американський військовий експерт, директор фонду "Потомак" Філіп Карбер.

"ОБСЄ ніколи не була призначена, щоб спостерігати за військовими діями. Я характеризую їх швидше радниками зі шлюбу, ніж адвокатами з розлучення. Ідея така, що вони будуть робити свою роботу, наполягати на інспектуванні та швидких доповідях. Вони просто органічно не здатні цього робити, тому що у складі команди є росіяни", - цитує його "Голос Америки".

"Коли я був у Маріуполі, російських спостерігачів було значно більше, ніж представників з інших країн. Вони ходили біля позицій українських військових і вводили координати їх розташування в свої мобільні телефони. ОБСЄ не є незалежною організацією ", - заявив Карбер під час презентації доповіді "Поза Мінськом 2: перспективи для нового російського наступу".

Читайте також: Спостерігачі ОБСЄ тричі потрапили під обстріл на Донбасі

Експерт також презентував карту з інспекцій ОБСЄ. На ній чітко видно, що інспектори не мають доступу до російсько-українському кордону, через який перекидають російську техніку і солдатів на Донбас.

Карбер повідомив, що на іншій ділянці кордону представники ОБСЄ можуть перебувати тільки 25% свого часу, попередньо повідомивши іншу сторону. Ще в частині регіону ОБСЄ може бути половину часу.

Читайте по темі: Бойовики ведуть розвідку під символікою ОБСЄ

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Глава держави заявив, що Україна проведе ревізію всіх міжнародних договорів
0
0
23:20 21.05.2018
Порошенко і Меркель обговорили результати її поїздки до Путіна в Сочі
0
0
23:10 21.05.2018
За регламентом полагається повне ізолювання
0
0
22:16 21.05.2018
Меркель розповідає про "необхідність діалогу з Москвою" та демонструє солідарність із Путіним
0
0
21:58 21.05.2018
Виявилося, що деякі міністри отримують зарплату вище, ніж сам Президент. Дізнайся, хто вони
0
0
21:10 21.05.2018