Євромайданівця в Криму ув'язнили на чотири роки

поділитись

В окупованому Сімферополі відбувся суд над активістом Євромайдану. Олександра Костенка визнали винним у заподіянні тілесних ушкоджень працівникові кримського спецпідрозділу "Беркут". Євромайданівця засудили до позбавлення волі терміном 4 роки і 2 місяці.

"Визнати Костенка Олександра Федоровича винним у скоєнні злочинів, передбачених п." Б "ч. 2 ст. 115 (навмисне заподіяння легкої шкоди здоров'ю, вчинене з мотивів ідеологічної ненависті і ворожнечі) і ч. 1 ст. 222 (незаконні придбання, зберігання і носіння основних частин вогнепальної зброї) КК РФ, і призначити йому покарання у вигляді 4 років 2 місяців позбавлення волі у виправній колонії загального режиму ", - йдеться у вироку.

Покарання призначене за сукупністю двох кримінальних справ. Вирок винесено з урахуванням пом'якшуючих обставин, оскільки Костенко має цивільну дружину і малолітню дитину. Сам Костенко свою провину не визнав і заперечує причетність до партії "Свобода".

Читайте також: Під російським посольством вимагали звільнити політв'язнів

Адвокат підсудного Дмитро Сотников на знак протесту покинув залу засідання до винесення вироку. Раніше він вимагав відкласти винесення вироку, оскільки суд, на його думку, пройшов з порушенням закону і не здатний винести об'єктивне рішення.

Так звана прокурор окупованого Криму Наталія Поклонська просила засудити Олександра Костенка до 4 років і 3 місяців позбавлення волі і штрафу у 80 тисяч рублів.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Саме він свого часу пропонував на центральній площі гільйотину для корупціонерів
0
0
10:45 19.07.2018
Держави приєдналися до обмежень ЄС
0
0
09:13 19.07.2018
Кроме того, по его словам, в «Украинском формате» будут представлены будущие исполнители экономической программы партии «За життя»
0
0
18:02 18.07.2018
Найчастіше чада українських високопосадовців навчаються в Іспанії, Данії, Канаді, Швейцарії, Німеччині, Чехії та Нідерландах
0
0
17:59 18.07.2018