Голова Європарламенту Мартін Шульц виступив зі зверненням до українців з нагоди Дня Європи. Відео з привітанням розмістило Представництво ЄС в Україні на своїй сторінці в соцмережі.

Як зазначив Шульц, цього року святкування Дня Европи набуло особливого значення. На думку політика, те, що сьогодні відбувається в Україні, стосується всіх європейців.

"За часів Майдану ви відважно виходили на вулиці, бо хотіли жити у вільному і демократичному суспільстві. Ви сміливо стояли, і багато з вас віддали своє життя заради права вирішувати самостійно свою долю", - нагадав президент Європарламенту.

"З підписанням Угоди про асоціацію з ЄС ви твердо вибрали європейський шлях, і ми підтримуємо ваш європейський вибір", - зазначив Мартін Шульц.

"Багато роботи ще попереду. Щоб втілити відновлення, перетворення і програму реформ, за які взялася ваша країна, потрібна велика наполегливість, зосередженість і терпіння", - заявив політик.

Популярні новини зараз

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Донька Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко вперше вийшла на велику сцену - скоро заспіває, як бабуся Ніна

Показати ще

За словами Мартіна Шульца, на цьому шляху ЄС буде надавати Україні "повну підтримку і тверду солідарність".

Читайте також: Цього дня відбулося перше в історії засідання Європарламенту

День Європи - щорічне свято миру і єдності в країнах Європейського Союзу, Ради Європи. День Європи є одним з цілої низки європейських символів, створених для зміцнення єдності серед європейців.

В Україні День Європи відзначають в третю суботу травня.