Глава Європарламенту привітав Україну з Днем Європи

поділитись

0

116

Голова Європарламенту Мартін Шульц виступив зі зверненням до українців з нагоди Дня Європи. Відео з привітанням розмістило Представництво ЄС в Україні на своїй сторінці в соцмережі.

Як зазначив Шульц, цього року святкування Дня Европи набуло особливого значення. На думку політика, те, що сьогодні відбувається в Україні, стосується всіх європейців.

"За часів Майдану ви відважно виходили на вулиці, бо хотіли жити у вільному і демократичному суспільстві. Ви сміливо стояли, і багато з вас віддали своє життя заради права вирішувати самостійно свою долю", - нагадав президент Європарламенту.

"З підписанням Угоди про асоціацію з ЄС ви твердо вибрали європейський шлях, і ми підтримуємо ваш європейський вибір", - зазначив Мартін Шульц.

"Багато роботи ще попереду. Щоб втілити відновлення, перетворення і програму реформ, за які взялася ваша країна, потрібна велика наполегливість, зосередженість і терпіння", - заявив політик.

За словами Мартіна Шульца, на цьому шляху ЄС буде надавати Україні "повну підтримку і тверду солідарність".

Читайте також: Цього дня відбулося перше в історії засідання Європарламенту

День Європи - щорічне свято миру і єдності в країнах Європейського Союзу, Ради Європи. День Європи є одним з цілої низки європейських символів, створених для зміцнення єдності серед європейців.

В Україні День Європи відзначають в третю суботу травня.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Результат здивував: виявляється на дії депутатов можна подивитися зовсім з іншого боку
0
0
20:14 17.08.2017
Лише 45 депутатів відвідали всі засідання Верховної Ради
0
0
19:00 17.08.2017
Прикордонники розповіли, що чекає Саакашвілі під час перетину українського кордону
0
0
17:22 17.08.2017
Формально, звернув увагу політик, все залежить від доброї волі президента США, так як в законі не прописаний механізм координації та його впливу на прийняття рішення
0
0
15:43 17.08.2017