Згідно із концепцією прогнозування "чорні лебеді", навіть будь-яикй малозначний чинник може призвести до серйозної кризи. Тому будь-який дрібний інформаційний привід може призвести до політичної кризи.

На думку політолога Віктора Небоженка, стабільність Верховної Ради зараз "висить на волоску" і будь-який конфлікт може привести до непередбачуваних наслідків, зокрема і до проведення дострокових виборів.

"Всі тихенько готуються до виборів, але всі думають, що вони будуть десь там, а криза може наступити дуже швидко. Так ось в Україні відбудеться якийсь злам. Станеться щось дрібне, на яке ми подумаємо, що воно чисто піарівська, а воно раптом стане дуже серйозним", - зазначив Віктор Небоженко для UKRLIFE.TV.

Читати також: Прокуратура арештувала не того Кацубу

Як відомо, раніше Петро Порошенко запевнив міжнародних кредиторів, що наступних декілька років виборів до парламенту в Україні не буде. В той же час, багато експертів наголошують, що стабільність ВР є дуже ситуативною і при подальшому тиску президента на прийняття важливих для країни рішень - вона може моментально зникнути.

Популярні новини зараз
Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр Дожити до надбавки: з якого віку пенсіонери можуть отримати спецдоплати Мобілізація в Україні набирає обертів: кого ТЦК планують призвати у вересні ПриватБанк встановлює обмеження: що загрожує пенсіонерам
Показати ще