Європейський Союз 6 червня продовжить санкції проти екс-міністра освіти Дмитра Табачника і колишнього парламентарія Олени Лукаш ще на один рік, а проти екс-нардепа Сергія Клюєва - на чотири місяці. Про це повідомив кореспондент Радіо Свобода Рікард Йозвяк в Twitter.

"Віктор Янукович-молодший виключений зі списку санкцій", - уточнив журналіст.

Нагадаємо, що Олександр Янукович-молодший потонув на Байкалі.

Рішення приймуть в п'ятницю за процедурою мовчання - в письмовій формі без обговорення, а оприлюднять в суботу в офіційному журналі ЄС.Про це повідомляє УНІАН.

Читайте по темі: Росіяни хочуть відсудити в України 8 мільярдів доларів за газ

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплатять майже 2 600 гривень: хто отримає надбавки Мобільні номери будуть відключати: зміна правил з 6 лютого Громадський транспорт по спецперепусткам: українців готують до нових обмежень Україна зможе відмовитися від графіків відключень світла: названі терміни
Показати ще

Нагадаємо, що 5 березня 2015 Євросоюз заморозив на один рік активи 18 колишніх українських високопосадовців, яких підозрюють у незаконному заволодінні державною власністю. Цей список очолив екс-президент Віктор Янукович.