ЄС подовжив санкції проти Росії на півроку

поділитись
Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у свою чергу відповів, що РФ негайно відреагує на посилення антиросійських санкцій

Раніше віце-президент США Джо Байден заявляв, що вони спільно з країнами "Великої сімки" хочуть ввести нові економічні санкції щодо Росії.

А у понеділок на ранковому засіданні Рада ЄС ухвалила рішення про продовження санкцій для РФ до кінця року.

Деталей прес-служба поки не повідомляє.

"Сполучені Штати та їхні союзники по G7 зберігають готовність ввести значні додаткові санкції у відповідь на дії Росії (стосовно України), якщо це буде потрібно", - підкреслив Байден.

Читайте також: Кремль готує нові санкції для Заходу

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков у свою чергу відповів, що РФ негайно відреагує на посилення антиросійських санкцій у разі, якщо країни "Великої сімки" підтримають цю ідею.

Голова комітету Держдуми РФ з міжнародних справ Олексій Пушков повідомив, що від введення нових санкцій проти Росії ніхто не виграє, а скоріше навпаки - це посилить і без того напружені відносини Росії і Заходу:

"Якщо Захід введе проти Росії нові санкції, це не допоможе Україні, але призведе до відсторонення Росії від Заходу і в політиці, і в економіці".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
"Американський народ повинен знати, про що Трамп говорив з "ворогом""
0
0
14:18 22.07.2018
Шахов наголосив, що в сьогоднішніх умовах, коли не виконано жодне з цих вимог, проводити референдум на окупованих територіях не можна ні в якому разі
0
0
13:59 22.07.2018
Італійська опозиція знайшла потрібні слова і розкритикувала одіозного міністра
0
0
13:42 22.07.2018
"А де ж реальні справи? Коли ви нарешті виконайте вашу знамениту обіцянку"
0
0
11:36 22.07.2018