На Ківалова завели кримінальну справу за сепаратизм

поділитись
Генеральна прокуратура розслідує кримінальну справу щодо закликів екс-регіонала Сергія Ківалова до сепаратизму в Одеській області

Генеральна прокуратура розслідує кримінальну справу щодо закликів екс-регіонала Сергія Ківалова до сепаратизму в Одеській області. Нагадаємо, наразі урядовець є позафракційним депутатом Ради.

Про це повідомляється у запиті Генпрокуратури до Національної спілки журналістів.

"Здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом поширення у друкованих та електронних ЗМІ антиукраїнських закликів. Зокрема, до повалення конституційного ладу України шляхом зміни форми державного устрою та правління, меж території і державного кордону", - говориться у документі.

Мова йде про статтю Ківалова "Настало время готовить Конституцию для Одесчины". Матеріал видалений з сайту видання, але доступний у архіві.

Читайте також: Поплавському та Ківалову заборонили очолювати ВНЗ

Тому ГПУ попросила спілку журналістів надати всю можливу інформацію по цій справі. Фахівці мали отримати контакти журналістів, які у цей період часу офіційно співпрацювали з Ківаловим, списки сайтів та друкованих видань, які передрукували вищезгадану статтю Ківалова.

Як відомо, у березні тодішній губернатор Одеської області Ігор Палиця заявив, що свідчив по цій справі у Генпрокуратурі. Однак сам Ківалов стверджував, що ніякої справи проти нього не існує. За його словами, Палицю начебто допитали через викрадення нафтопродуктів на одеській митниці.

[image=9486]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Шоу-бізнес
21.05.2018
Глава держави заявив, що Україна проведе ревізію всіх міжнародних договорів
0
0
23:20 21.05.2018
Порошенко і Меркель обговорили результати її поїздки до Путіна в Сочі
0
0
23:10 21.05.2018
За регламентом полагається повне ізолювання
0
0
22:16 21.05.2018
Меркель розповідає про "необхідність діалогу з Москвою" та демонструє солідарність із Путіним
0
0
21:58 21.05.2018
Виявилося, що деякі міністри отримують зарплату вище, ніж сам Президент. Дізнайся, хто вони
0
0
21:10 21.05.2018