Шокін заперечує тиск на слідчих Сакварелідзе

поділитись

0

348

Генпрокурор заявив, що проти слідчих і прокурорів, які розслідують справи затриманих Шапакіна і Корнійця, немає проваджень

Генеральний прокурор Віктор Шокін спростовує заяви про те, що ніби тисне на команду своїх заступників Сакварелідзе-Каська.

Про це він заявив у коментарі "Українській правді".

"Інформація, поширена ЗМІ щодо начебто моєї поїздки до суду з метою отримання дозволу на обшук - повна і абсолютна нісенітниця", - прокоментував Шокін заяву депутата Мустафи Найєма про те, що він в Апеляційному суді вимагав визнати незаконними обшуки у затриманих прокурорів.

Також генпрокурор заявив, що проти слідчих і прокурорів, які розслідують справи затриманих Шапакіна і Корнійця, немає проваджень.

Читайте також: Шокін приїхав до суду "відмазувати" прокурорів-хабарників – Найєм

Заступник генпрокурора Юрій Столярчук наголосив, що інформація про те, що він вимагає в суді дозволу на доступ до трафіку телефонних номерів слідчих Давида Сакварелідзе не відповідає дійсності. Також зампрокурора заперечує паралельне розслідування з перевірки слідчої групи Сакварелідзе-Каська.

Нагадаємо, депутат від БПП Сергій Лещенко повідомив, що проти слідчих і прокурорів, які підпорядковуються Сакварелідзе і Касько, відкрили кримінальне розслідування за звинуваченням у внесення недостовірних фактів у матеріали кримінального провадження.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Народні обранці все ж реєстрували законопроекти
0
0
04:51 17.08.2017
Найсприятливіші умови для Росії були в 2014 році
0
0
04:29 17.08.2017
Нехай щастить за порєбріком!
0
0
02:57 17.08.2017
Нерухомість міністра заарештована
0
0
19:43 16.08.2017