За повідомленням сайту "Закарпаття онлайн", антитерористичні сили стягуються до смт Великий Березний. У цьому районі зараз переховуються шестеро бійців "Правого сектору".

Між Великим Березним і селом Забродь гелікоптер висадив групу військових. Біля монастиря Святого Миколая стоять три бойові вантажівки "Кугуар". Мешканці Заброді запевняють, що бачили вже щонайменше 11 КрАЗів у селі, а також 3 тентовані вантажівки.

Відомо, що біля села Мирча розташовані ще 2 вантажівки. Групу солдатів висадили два гелікоптери біля Чорноголової.

Читайте також: Бійці "Правого сектора" у лісі почали діяти на власний розсуд

Нагадаємо, що бійці "Правого сектора" переховуються на Закарпатті ще з 14 липня. Судячи із військових дій, армія планує оточити кільцем гору Явірник.

Популярні новини зараз
Не поспішайте до школи: у якому віці найкраще віддавати дитину у перший клас Пенсію зменшать або призупинять: які пенсіонери у зоні ризику Важлива зміна від "Нафтогазу": як тепер оплачувати газ Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Показати ще