Опоблок готовий отримати державні кошти на фінансування партії – НАЗК

поділитись
"Опозиційний блок", який в минулому році відмовився від державного фінансування, наразі підготував усі необхідні документи для отримання коштів у поточному році

Політична партія "Опозиційний блок", яка в минулому році відмовилася від державного фінансування, наразі підготувала всі необхідні документи для отримання коштів у поточному році. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив керівник Департаменту з питань запобігання політичній корупції НАЗК Роман Смик.

За його словами до Національного агентства з питань запобігання корупції надані копія Статуту політичної сили та довідка про відкриття рахунку.

"Відповідно до розподілених у січні Національним агентством коштів, виділених з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій у 2017 році, "Опозиційний блок" має отримати 48 млн 467,7 тис. грн" - зазначив Смик.

Він також повідомив, що рішення про виділення коштів партії за І квартал має бути прийняте на одному з найближчих засідань Національного агентства.

Нагадаємо, що державне фінансування статутної діяльності політичних партій здійснюється відповідно до внесених змін до Закону України "Про політичні партії в Україні". Державне фінансування статутної діяльності політичних партій розпочалося в Україні з третього кварталу 2016 року.

Відповідно до Закону України "Про політичні партії в Україні", кошти виділені з державного бюджету на фінансування статутної діяльності політичних партій, розподіляє Національне агентство з питань запобігання корупції між тими політичними партіями, на підтримку виборчих списків яких під час останніх позачергових виборів народних депутатів України 2014 року у єдиному загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі було подано не менше 5% дійсних голосів виборців.

Щорічний обсяг державного фінансування статутної діяльності політичних партій становить дві сотих розміру мінімальної заробітної плати, встановленого на 1 січня року, що передує року виділення коштів державного бюджету, помноженого на загальну кількість виборців, які взяли участь у голосуванні у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на останніх чергових або позачергових виборах народних депутатів України на підставі даних протоколу Центральної виборчої комісії про результати останніх чергових або позачергових виборів народних депутатів України у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
До рівня 2013 року нам ще дуже далеко
0
0
23:22 21.03.2018
Це може стати грандіозною політичною поразкою глави Кремля
0
0
21:01 21.03.2018
На тлі таких рішень влади не дивно, що на п'ятому році еврореформ 71% українців переконані, що країна рухається не в тому напрямку
0
0
20:52 21.03.2018
Російські монополісти вказали, що вважають дії України порушеннями своїх прав
0
0
19:46 21.03.2018