Лідер партії "Батьківщини" розповіла, навіщо і чому змінила імідж: виявляється, політик більше не хоче виглядати бійцем, а зачіска додала їй жіночності.

Про це вона розповіла "ТСН". "Насправді, деякі кажуть, що коли я заплітаю косу, це бойовий окрас. І я йду на якусь політичну війну. Я дуже люблю свою цю традиційну зачіску, коли я заплітаю косу, і, чесно кажучи, вона дуже зручна. У ній можна спати в машинах, стояти під снігом на мітингах, тебе обдували всі вітри, але коса непохитна. І ніколи в житті ти не турбуєшся про свою зачіску. але зараз я вирішила трохи змінюватися як жінка, і думаю, що зараз, я стала більше схожа на жінку ніж на бійця".

Також Юлія Володимирівна зазначила, що і нова зачіска зручна і не вимагає багато часу. Незважаючи на те, що коса стала по-справжньому рідною і навіть певним символом політика, на жіночні локони йде зовсім мало зусиль: косу заплести можна за сім хвилин, а тут - і того менше: "хвостик зав'язала - і в бій".

Що стосується убрань, лідер "Батьківщини" зазначила, що ще в минулому році ходила в нарядах улюбленого Луї Витона, а нині робить вибір на користь молодих українських дизайнерів.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, як український прем'єр Володимир Гройсман назвав Тимошенко мамою української корупції та популізму.