Адвокати колишнього керівника ДФС Романа Насірова настільки захопилися спробами виправдання свого підзахисного, що почали вдаватися у крайнощі.

Обвинувачуваного порівнювали із жертвою репресій часів Йосипа Сталіна, та навіть із "розіп'ятим Христом".

Такі гучні метафори не залишилися поза увагою користувачів соцмереж. Українці почали відверто кепкувати над подібними перебільшеннями.

Деякі з них радять припинити красти, інші – обурюються позицією юристів.

"Так шкода стало бідного Насірова…нагодувати і вкласти спати", - пишуть у коментарях.

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 28 травня: вагітність Мішиної, 50-річні танки росії, нова кицька Тополі, "халява" від Київстар і повернення Херсона Олександр Еллерт розповів про вагітність Ксенії Мішиної: "Це приємний знак" Головні новини за 27 травня: військові хірурги провели унікальну операцію, Україна вимагає у рф забрати тіла загиблих, Осадча поїхала в Канни 6 пострілів за хвилину: Генштаб ЗСУ показав гаубиці FH70 які вже воюють в Україні проти російської армії
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що під час розгляду клопотання адвокатів Романа Насірова Апеляційний суд прийняв рішення залишити підозрюваного у скляній клітці. Аргументували це тим, що законодавчими нормами у подібних випадках не передбачена можливість інших умов утримання.