26 квітня польські націоналісти повністю розібрали пам'ятник воїнам УПА на кладовищі в селі Грушовичи.

Про це повідомляє "Укрінформ".

"26 квітня сталася чергова антиукраїнська провокація у Підкарпатському воєводстві - розбір залишків українського місця пам'яті в селі Грушовичі, гміна Стубно. Два роки тому це місце пам'яті було зруйновано невідомими вандалами, а нинішня акція здійснена "групою активістів", в якій участь взяв війт зміни Стубно, а патронат взяла на себе політична партія "Національний рух", - зазначило в заяві Об'єднання українців у Польщі.

Таким чином, провокатори хочуть зірвати 70-ту річницю депортації 140 тисяч українців з південно-сходу Польщі. В Об'єднанні обурилися відсутністю дій і реакції від польської влади і закликали забезпечити громадський порядок. Вандали відчули безкарність, і в наслідок – палять українські прапори і руйнують пам'ятники.

За версією РortalРrzemyski, представники війту гміни Стубно порахували зовнішній вигляд пам'ятника неэстетическим, а також заявили, що об'єкт являв загрозу життю громадян.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Груди Слави Камінської ледь не вискочили з розкішної сукні: "Благородна краса"

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 12 березня вандали поглумилися над польським пам'ятником на Львівщині, заливши хрести і таблички червоною фарбою.