У п'ятницю ввечері, 21 квітня, столичні поліцейські посилять заходи безпеки під час проведення на НСК "Олімпійський" футбольного матчу.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції Києва.

"Відбудеться матч чемпіонату України з футболу між командами прем’єр-ліги "Динамо" (Київ) та "Шахтар" (Донецьк). Охорону громадського порядку забезпечуватимете 1140 правоохоронців", - йдеться в повідомленні ГУ НП.

Посилені наряди поліції та нацгвардійців стежитимуть за порядком на зупинках громадського транспорту, у метрополітені та на території, прилеглій до стадіону.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", у центрі столиці обмежили рух транспорту.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 14 листопада: вплив Близнюків, спілкування Левів та увага Дів Пенсіонерам збільшать пенсії: хто отримає найбільшу надбавку "Светр не врятує": українцям радять готуватися до зими без опалення, що робити, якщо ТЕЦ зупиняться "Час спливає": експерт, який передбачав повномасштабне вторгнення, приголомшив новим прогнозом
Показати ще