Українцям поруч з зоною АТО радять не направляти антени на Донецьк

поділитись
Відключення українських каналів, про яке повідомляло запорізьке СБУ було пов'язано із відключенням світла

Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення радить жителям Розівського району Запорізької області перенаправити антени на іншу телевежу.

Про це йдеться у роз'яснені прес-служби державного концерну.

"У зв'язку з малою кількістю аналогових телевізійних програм, що транслюються з РТПС Комиш-Зоря, мешканці району завжди налаштовували свої антени на РТПС Донецьк, де кількість програм є значно більшою. Глядачам району для здійснення прийому українських програм необхідно перенаправити свої приймальні антени на РТПС Комиш-Зоря", – заявляє прес-служба державного концерну.

Згідно із повідомленням, потужності вистачає для того, щоб передавати сигнал найбільших українських каналів – на 60 кілометрів "1+1" і на 15 кілометрів "Інтер".

Концерн також повідомляє, що відключення українських каналів, про яке повідомляло запорізьке СБУ було пов'язано із відключенням світла.

Читайте також: У Запорізькій області відключили українське телебачення

"22 липня 2015 року на РТПС Камиш-Зоря протягом 16 хвилин була відсутня електроенергія від місцевого РЕМ, де здійснювались аварійні переключення на високовольтній лінії. При цьому простою передавачів не було", – наголосила прес-служба.

Для збільшення відстані передачі потрібні більш міцні передатчики, питання про їх встановлення піднімуть наступного тижня, повідомила Радіо Свобода радник міністра інформаційної політики Тетяна Попова.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
З армійських складів пропали тисячі тон палива для ЗСУ
0
0
21:29 16.07.2018
В Україні все більшої популярності набувають «швидкі кредити»
0
0
20:45 16.07.2018
Держслужба ввела постійну заборону на "Валсар Н" в порошку, який виробляється в Китаї
0
0
20:30 16.07.2018
72-річному охоронцю житлового комплексу зламали щелепу і ребра
0
0
20:09 16.07.2018