Чоловік виявився інформатором терористичної організації "ЛНР" - повідомили в прес-службі Луганської області.

З січня по лютий місяць 2015 року в його обов'язки входило повідомляти представника терористичної організації "ЛНР" будь яку інформацію про місце дислокації військової техніки військовослужбовців Збройних Сил України у місті Щастя Новоайдарського району.

Після обшуку в будинку чоловіка співробітники СБУ знайшли та вилучи бойові припаси.

Читайте також: Жорстокий нічний обстріл Авдіївки - відео жахливих наслідків

Прокуратура Луганської області направила до суду обвинувальний акт за сприяння діяльності терористичної організації "ЛНР" та незаконне поводження з бойовими припасами (стаття ст. 258 Кримінального кодексу України).

Популярні новини зараз
Україну накриє арктична зима: Новий рік зустрінемо з 20-градусними морозами Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання "Винні самі": омбудсмен зробила заяву про мобілізацію людей з інвалідністю Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень
Показати ще

Зараз інформатора тримають під вартою. Йому загрожує 15 років в'язниці із конфіскацією майна.

Днями раніше в Хмельницьку до трьох років ув'язнення засудили чоловіка, який перевозив із зони АТО зброю.

Чоловік був бійцем одного з добровольчих батальйонів,де і знайшов автоматичний пістолет Стєчкіна і чотири 9-міліметрових патрони до нього.

Повернувшись додому засуджений продав його за 1500 євро.