Яресько очікує переговорів з кредиторами цього тижня

поділитись
Україна чекає на відповідь від кредиторів щодо найновіших пропозиції, які їм надали близько тижня тому

Міністр фінансів України Наталія Яресько очікує переговорів із кредиторами цього тижня. За її словами, наразі Україна чекає на відповідь від кредиторів щодо найновіших пропозиції, які їм надали близько тижня тому.

При цьому Яресько уточнила, що деталі переговорів не розголошуються, оскільки це є ключовою умовою проведення переговорів, повідомляє Радіо Свобода.

Нагадаємо, що 16 липня у Мінфіні повідомили, що Україна і спеціальний комітет кредиторів досягли прогресу під час прямих переговорів у Вашингтоні.

Читайте також: Україна отримає $800 млн кредиту від Світового банку та Японії

26 червня Наталія Яресько повідомляла, що уряд шукає можливість домовитися з міжнародними кредиторами, але не виключає ймовірності запровадження мораторію на зовнішні виплати до досягнення прийнятної угоди про реструктуризацію.

Реструктуризація частини зовнішнього боргу – одна з рекомендацій Міжнародного валютного фонду, від якого Україна очікує отримати другий транш кредиту.

Спеціальний комітет кредиторів – це об'єднання найбільших іноземних кредиторів України, яке сформували після того, як уряд України заявив про намір реструктурувати частину зовнішнього боргу.

Комітет не підтримує ідеї українського уряду списати частину боргу і наполягає на досягненні компромісу щодо відстрочення боргових зобов'язань. Уряд, у свою чергу, неодноразово звинувачував комітет у непрозорості і неготовності домовлятися.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Володимир Пахолюк нещодавно заявив на своєму акаунті Facebook, що став жертвою пограбування під час фестивалю Atlas Weekend
0
0
09:05 17.07.2018
Монетизація субсидій є енергоефективною поведінкою з боку уряду
0
0
08:58 17.07.2018
Клінічні ознаки хвороби виявили у чотирьох членів родини
1
0
08:50 17.07.2018
Чиновник не впорався з керуванням через "зеленого змія"
0
0
08:37 17.07.2018
Експерт розповів, що буде з євробляхами, а маршрутники підняли ціни на проїзд
0
0
08:30 17.07.2018