«Веселі» війська: найсмішніша форма з військових світу (фото)

поділитись
Військова форма може не тільки не налякати вас, а й добряче розсмішити

[gallery]

Виявляється, обов'язковий атрибут військових, що захищають свою країну, може бути дуже комічним. Військова форма може не тільки не напустити на вас страху, а й добряче розсмішити.

Вся справа в традиційному дизайні уніформи багатьох країн світу, які дійшли до нас із глибини століть і тепер змушують лише посміхатися при погляді, наприклад, на бійців-гаїтян або охоронців могили невідомого солдата в Афінах.

Так, наприклад, більше походять на циркачів грецькі евзони, а індійське військо прикордонників на верблюдах швидше розчулює і нагадує про атракціони в парку.

Але найбільше дивують, мабуть, гаїтянці. Їх досить складно назвати мирним суспільством, тому як на їх території військові конфлікти - далеко не рідкість, і їх форма часто в пилу і бруді. Але вже якщо мова йде про парад, то тут вже вони намагаються вбиратися в мудровані оздоблення.

Звичайно, французи відразу зметикували, що без беретів їх нація не нація. І тепер ми можемо насолоджуватися ось таким ефектним військом "білих беретів".

Також відзначилася почесна варта з Фіджі - їхні білі кокетливі спідниці не заважають військовим нести вахту пам'яті біля труни колишнього президента Фіджі Рату Камісесе Капаіваі Туімакілаі Мара.

В Таїланді військові обирають яскраві кольори і різноманітність, а в Південній Кореї готові йти в атаку в халатах.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Три вихідних дня пройдуть в хорошому погодний настрої. Нарешті
0
0
09:41 25.04.2018
Прокурор планує почати вивчення речових доказів і експертиз
0
0
09:34 25.04.2018
Найдоступніший електромобіль на українському ринку - "Rover Quick 2000"
0
0
09:16 25.04.2018
"Контрабандний холодильник можна вибрати поки стоїш в черзі за паспортом"
0
0
08:56 25.04.2018
Окупанти використовували заборонену артилерію
0
0
08:50 25.04.2018