Художники допоможуть хворим на СНІД дітям

поділитись

0

640

"Ми плануємо щорічно проводити подібні арт-резиденції в Карпатах. Заявки на участь у наступному році з'являться вже в серпні поточного року" - волонтер

Громадська організація "Маленьке серце з мистецтва" та освітнє агентство Східної Європи DEC Group відкривають у Карпатах безкоштовну арт-резиденцію Chapeau. Вона діятиме для всіх художників, скульпторів, фотографів і керамістів.

Про це пише gazeta.ua.

"Унікальність проекту в тому, що учасники арт-резиденції, подарувавши проекту обов'язкові дві роботи, приєднаються до допомоги ВІЛ-інфікованим та хворим на СНІД дітям Національної дитячої лікарні ОХМАТДИТ", - ідеться в повідомленні.

Читайте також: У Вінниці влаштували "забіг у повзунках" (відео)

Пізніше ці роботи стануть частиною програми "АртОбмін", яка міняє предмети мистецтва на життєвонеобхідну допомогу дітям.

"Ми плануємо щорічно проводити подібні арт-резиденції в Карпатах. Заявки на участь у наступному році з'являться вже в серпні поточного року. Наша з DEC Group арт-резиденція має одразу кілька цілей", - розповіла керівник ГО "Маленьке серце з мистецтва" Євгенія Смирнова.

До участі в конкурсі, заявки на який можна подати до 4 серпня (на пошту info@smallheartwithart.org), запрошуються художники, скульптори, фотографи, керамісти з України і Молдови.

Взяти участь можуть як відомі майстри, так і молоді автори.

Резиденція діятиме протягом 10-20 серпня.

Переможців оголосять на офіційних сайтах DEC Group і "Маленьке серце з мистецтва" 5 серпня 2015.

Виставка робіт учасників арт-резиденції відбудеться в жовтні.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
19.07.2017
Ексклюзив, Політика, Розслідування
12.07.2017
Захарченко тільки озвучив абсурдну ідею
0
0
07:10 21.07.2017
Правда на себе нічого так і не записав
0
0
06:47 21.07.2017
Це вже не перший випадок з військкоматом у чоловіка
0
0
23:42 20.07.2017