Лідери груп Тартак та Riffmaster Сашко Положинський та Андрій Антоненко вирушили з концертом на передову.

Послухати музикантів під Волновахою на Донеччині зібралися бійці 72-ї бригади.

Концертний майданчик організували на сходах сільського клубу недалеко від лінії зіткнення.

Українські бійці голосно вітали співаків і підспівували їм, не стримуючи емоцій.

Читайте також: Положинський розважав гостей на відкритті Зеленого театру в Одесі (фото)

Популярні новини зараз
Провал Мішустіна та кінець "ситого життя": Ліпсіц розкрив страшний прогноз для Кремля Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація Платіжки за газ зміняться вже з 1 жовтня: які нововведення готують українцям ПриватБанк списуватиме гроші з карток: заберуть сотні й навіть тисячі гривень
Показати ще

"Раді, що до нас приїхали такі групи, це підтримує наш бойовий дух. Прекрасно відпочили. Хотілося б, щоб частіше такі гості приїжджали", - розповіли про свої враження бійці.

При цьому самі фронтмени відзначили, що солдати - найвдячніші слухачі.

"Ось тут нас, артистів, дійсно чекають. Приїжджайте, кажуть. Особливо дівчат не вистачає. Приїжджайте частіше до хлопців. Бо до нас вони ставляться з повагою, а дівчат вони просто на руках готові носити і не відпускати", - зазначив лідер гурту Тартак Олександр Положинський.