Одеських міліціонерів викрили на сприянні проституції

поділитись
Вони сприяли незаконній діяльності кубел на території Одеси

В Одесі розсекретили незаконну діяльність працівників управління по боротьбі зі злочинами. Вони сприяли торгівлі людьми та проституції.

Як повідомляє прес-служба МВС області, міліціонери займалися цим, щоб отримати неправомірну винагороду.

Вони сприяли незаконній діяльності притонів на території Одеси. Процедуру затримання злочинних співробітників організували члени Управління внутрішньої безпеки ГУМВС та слідчі прокуратури.

Силовики провели обшук у приміщенні управління.

"У ході розслідування кримінальних виробництв, розпочатих за фактами перевищення службових повноважень та зловживання службовим становищем, проведений санкціонований обшук в службовому приміщенні управління", - йдеться в повідомленні.

Міліціонери вилучили документи, цифрові носії інформації та інші речі, які вказують на незаконні дії співробітників міліції.

Читайте також: У Краматорську затримали сімейну пару сутенерів

Нагадаємо, що 16 липня в Слов'янську викрили діяльність сутенерів і закрили публічний будинок. Сутенери обладнали спеціальні кімнати для надання інтимних послуг. Там постійно перебували три або чотири дівчини за викликом.

Їх підбирала співучасниця організатора групи, 32-річна місцева мешканка. Вона також приймала замовлення від клієнтів за контактними телефонами.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
З 15 грудня офіційно працює послуга "Одруження в аеропорту"
0
0
18:38 15.12.2017
Кабмін прийняв постанову
0
0
18:31 15.12.2017
Терористи дуже незадоволені новим "керівництвом"
0
0
18:16 15.12.2017