На Віче у Маріуполі вимагають визначити статус міста (фото)

поділитись
Учасники акції також хочуть знати, на кого буде покладено особисту відповідальність за можливу подальшу ескалацію конфлікту в разі демілітаризації Широкино

[gallery]

Другого серпня в Маріуполі пройшов мітинг проти демілітаризації Широкино. Маріупольці турбуються, що місто може стати "буферною зоною", яку разом з українськими стороною будуть "патрулювати" про-російські бандформування.

"Подивіться на ситуацію нашими очима. Приїжджайте і покажіть нам, де саме буде проходити ця нова лінія. Нами ніхто не маніпулює і не керує. Приїжджайте! Ми повинні бути разом", - закликали активісти зі сцени, звертаючись до головнокомандувача Збройних сил України, президента Петра Порошенка, командувача сектором "М", генерала Федорова і прем'єр-міністра Арсенія Яценюка.

Представники міської громади остерігаються, що невизначеність статусу Маріуполя призведе до того, що його як Дебальцеве, окупують російсько-терористичні війська.

"В іншому випадку ми змушені будемо вдаватися до актів ненасильницького громадянської непокори", - підкреслювали виступаючі.

Учасники акції також хочуть знати, на кого буде покладено особисту відповідальність за можливу подальшу ескалацію конфлікту в разі демілітаризації Широкино.

Паралельно аналогічна акція проходила у Києві. Організатори акції обіцяють зробити цю акцію "безстрокової".

Читайте також: Армія залишиться в Бердянському, біля Широкиного - Порошенко

Нагадаємо, що Президент Порошенко раніше пообіцяв не допустити демілітаризації Маріуполя. А от не уникнути демілітаризації, на думку військових експертів, Авдіївці, Мар'їнці та Красногорівці.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Українцям потрібно уважніше ставитися до валюти
0
0
01:22 25.06.2018
Не сплачувати комуналку більше не вийде
0
0
00:16 25.06.2018
Стихія найбільше вдарила по Центральному району міста
0
0
23:29 24.06.2018