Служба безпеки України разом з міліцією вилучила з незаконного обігу партію зброї та боєприпасів у Запорізькій області.

Правоохоронці виявили арсенал під час обшуку у помешканні одного з жителів області, повідомляє прес-служба СБУ.

"Вилучено три травматичних пістолети перероблених для відстрілу бойових набоїв, гладкоствольну помпову рушницю, обріз, три гладкоствольних та одну нарізну рушницю без дозвільних документів, штик-ніж, два армійських оптичних приціли, велику кількість набоїв", - сказано у повідомленні.

Читайте також: Миколаєвському в'язню передали наркоцукерки

Окрім зброї і боєприпасів, правоохоронці знайшли підроблені посвідчення співробітника міліції, охоронної фірми та журналіста. Тривають оперативно-слідчі дії.

Популярні новини зараз
Права ТЦК хочуть змінити: чоловіків чекають серйозні зміни Ні 2025, ні 2026 не принесуть миру в Україну: військовий розповів, що насправді може вплинути на рф Картку заморозять навіть за легальні перекази: банки посилили правила Українцям виплатять від 1500 до 8000 грн: хто й на яких умовах отримає допомогу
Показати ще