Нацбанк допоможе PayPal вийти на український ринок

поділитись
Над виходом PayPal в Україні працює група експертів, зокрема фахівці з НБУ, Мінекономіки, Американської торговельної палати в Україні

Національний банк України гарантує підтримку платіжній системі PayPal у випадку її виходу на український ринок Для цього установі було необхідно опублікувати програму Letter of Comfort.

Про це повідомляє ain.ua.

Регулятор зобов'язався всіляко адаптувати законодавство до європейських норм, якщо воно буде заважати виходу на ринок великих міжнародних гравців (PayPal, Google Wallet та інших).

Варто зазначити, що Letter of Comfort – це офіційна, прийнята в усьому світі практика декларування зобов'язань. Такі документи видають уряди різних країн стосовно великих гравців різних індустрій.

"НБУ фактично гарантував, якщо PayPal та інші подібні системи вирішать зайти на ринок України, вони змінять всі закони, які будуть заважати їх діям. Коли ми кілька тижнів тому вели переговори з PayPal, їм було потрібно саме таке звернення, щоб розпочати співпрацю", – пояснив ситуацію Ілля Кенігштейн.

Читайте також: Завтра в обіг введуть нову 5-гривневу монету

Над виходом PayPal в Україні працює група експертів, зокрема фахівці з НБУ, Мінекономіки, Американської торговельної палати в Україні, "Deloitte Україна" та "Baker & McKenzie України".

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
У штабі додали, що наразі проводяться першочергові пошукові заходи
0
0
00:25 18.02.2018
Ці способи допоможуть значно зекономити ваші гроші
0
0
23:56 17.02.2018
Жінка спочатку подумала, що знайшла серед квасолі шматочок риби, але потім усвідомила, що це миша
0
0
23:01 17.02.2018
Видобуток електронних грошей вимагає величезних обчислювальних потужностей
0
0
21:44 17.02.2018