Миколаївський аеропорт стане комунальною власністю міста

поділитись
Міська рада створює спеціальну групу, яка буде займатися оформленням усіх необхідних документів для прийняття у свою власність аеропорту

Депутати Миколаївської обласної ради прийняли рішення, згідно якому аеропорт "Миколаїв" стане комунальною власністю громади Миколаєва. Підприємство було спільною власністю територіальних громад області.

Міська рада створює спеціальну групу, яка буде займатися оформленням усіх необхідних документів для прийняття у свою власність підприємства "Міжнародний аеропорт Миколаїв". Процес передачі власності буде безкоштовним. Рішення змінити форму власності підприємства депутати прийняли з метою виведення його з кризи.

Також міська влада ухвалила рішення про надання підприємству коштів у розмірі 1,5 мільйони гривень для часткового погашення боргу перед працівниками. Борги по заробітним платам складають 2,8 мільйони гривень, а з урахуванням усіх податків 4,7 мільйонів.

Читайте також: На семи підприємствах Рівненщини вилучили тонну бурштину

Про наміри передати аеропорт у міську власність через борги повідомляв губернатор Миколаївської області Вадим Меріков. Загальна сума заборгованості підприємства складає більше 30 мільйонів гривень.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Техно
17.03.2018
На початку березня росіянка підготувала 4 провокаційних відеоматеріали
0
0
17:28 17.03.2018
"Це все, що потрібно знати про стан інформаційного простору цієї країни"
0
0
17:00 17.03.2018