Військові співають із жителями Донеччини гімн України (відео)

поділитись
Більшість пасажирів виходять з автомобілів і кладуть руку на серце, інші - співають. Звичайно, є й такі, яким байдуже і знаходяться в транспорті - Задорожній

Військові залізничники привчають мешканців Донецької області співати гімн України. Кожен раз при зміні варти, на мосту вибудовується весь особовий склад. Зупиняється рух транспорту. Воїн - трубач виконує Гімн, а в цей час піднімається Державний прапор України.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

"Українські військові залізничники популяризують серед місцевого населення в зоні проведення АТО армійську традицію з виконанням Гімну України та підняттям Державного прапора. Привчають до неї місцевих жителів воїни Державної спеціальної служби транспорту з Новомосковська. Бійці виконують завдання з охорони й оборони наплавного мосту, під Слов'янському", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Терористи залякують бійців АТО аудіозаписами обстрілів

"Більшість пасажирів виходять з автомобілів і кладуть руку на серце, інші - співають. Звичайно, є й такі, яким байдуже і знаходяться в транспорті", - розповів начальник караулу підполковник Богдан Задорожний.

За словами Задорожного, жителі мають знати, що тут знаходиться українське військо, яке захищає їх і в будь-який момент першим прийде на допомогу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Небезпечний бур'ян атакував алергіків в Україні
0
0
10:00 14.08.2018
14 серпня в Україні очікується суха спекотна погода з температурою повітря +29+34 градуси
0
0
09:44 14.08.2018
У російських окупантів з’явилися буксирувальні гаубиці та майже тисяча ящиків для боєприпасів та снарядів
0
0
09:36 14.08.2018
"Союздруку" вигідніше брехати про надумані утиски, ніж відмовитися від надприбутку, які тютюнові компанії сплачують набагато щедріше, ніж преса.
0
0
09:31 14.08.2018