Москаль буде домогатися кримінальної відповідальністі за контрабанду

поділитись
Зараз ми перекрили чотири перевали. Затримуємо десятки коробок

Очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль переконаний, що терміново треба вводити кримінальну відповідальність за контрабанду цигарок, спиртного, бензину. Про це він сказав в коментарі "Знай".

- У Румунії за одну пачку контрабандних цигарок отримують кримінальну відповідальність. За перший раз порушення йде адміністративна відповідальність, за другий раз - кримінальна. У Словаччині 15 пачок через кордон теж кримінальна відповідальність. Угорщина дає за контрабанда до 350 євро адміністративну відповідальність, якщо більше - кримінальну. Від 8 до 12 років тюрми.

Вони вважають це підривом економіки держави. А ми це рахуємо як дрібне шахрайство. А у нас є рекордсмен, якого затримували 163 рази. І він ніс лише адміністративну відповідальність. Тому буду писати закон. Візьмемо депутатів від Закарпаття, які є у всіх політичних силах. 226 голосів ми наберемо.

Читайте також: На угорському кордоні автомобільні черги: шукають контрабанду

Так криміналізуємо контрабанду цигарок, спиртного, бензину. Держава має захищатися. Перший раз до адміністративної відповідальності, а другий раз до кримінальної. Хай буде конфіскація майна, хай дають умовні терміни.

Зараз ми перекрили чотири перевали - кожен день контролюємо. Затримуємо десятки коробок. Бо фурами поки бояться возити, то щоб все не пропало, розбивають на кілька партій. Колеги з Угорщини і Румунії сканують на багато краще. Вони краще оснащені за нас. А ми поки ходимо і штиками перевіряємо вугілля, руду.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Відомий український мовознавець, вирішив підтримати абітурієнтів і назвав типові помилки на ЗНО з української мови
0
0
18:55 24.05.2018
У соцмережі виклали смішне відео безуспішною погоні поліції за автомобілем
0
0
18:45 24.05.2018
Поки британці гадають, наскільки це ймовірно, українські екпертів взагалі сумніваються, що авторство закликів належить бойовикам
0
0
18:34 24.05.2018
Список активів Полякова складають компанія Noosphere Ventures, дейтинговый холдинг Together Networks, аерокосмічний стартап Firefly Aerospace і гейминговая компанія Murka
0
0
18:26 24.05.2018
Це ще раз доводить масштабний провал окупантів
0
0
18:18 24.05.2018