Вчителька з колумбійського міста Богота змінила ім'я та прізвище на набір літер англійського алфавіту. Її нове ім'я Abcdefg Hijklmn Opqrst Uvwxyz.

Жінка два роки боролася із чиновниками, щоб мати незвичайне ім'я та прізвище. Abcdefg Hijklmn Opqrst Uvwxyz розповіла, що завжди мріяла про складне ім'я, повідомляє The Daily Mirror.

"Я змінила своє ім'я, щоб люди не знали, що це я. Але не тому, що мене турбували, а тому, що хотіла завжди вносити елемент несподіванки", - розповідає вчителька мистецтва та фотографії у трьох університетах. Жінка також займається модним дизайном в позакласний час.

До цього викладачку звали Ледізунга Кіборг, що також не було її справжнім ім'ям. Колумбійка "відчуває необхідність постійного самовизначення", тому змінювала ім'я вже декілька разів залежно від настрою. Як звали її при народженні, вже не пам'ятають.

Даніель Молано з Колумбійського національного реєстру сказав: "Якби громадянський нотаріус відмовився змінити її ім'я в цивільному реєстрі, він порушив би свої робочі обов'язки. Неважливо, наскільки ім'я є незвичайним, оскільки це те, що завжди має бути дозволеним".

Популярні новини зараз
Головне за ніч: Святослав Вакарчук став батьком вдруге, нові обмеження й заява про масштабну мобілізацію чоловіків та жінок в Україні Зірка "Жіночого кварталу" Ірина Сопонару показала сестру, яку раніше не афішувала: "Чарівна красуня" Дмитро Танкович з "Дизель шоу" показав справжнє обличчя глави МЗС росії лаврова - сміх не стримати: "Збіг? Не думаю" Розповніла Ані Лорак повернулася, але знову промовчала про війну і зганьбилася: "Як дивитимешся в очі?"
Показати ще

У січні 2015 у Франції судові органи заборонили батькам назвати своїх новонароджених дітей Нутелла і Полуничка, оскільки, на думку експертів, ці імена могли "завадити двом дівчатам, коли ті виростуть, вести нормальне особисте життя".