Комахи, зроблені із сірників, вражають витонченістю роботи (фото)

поділитись
Якщо вам в дитинстві доводилося складати з сірників хоча б будиночки, ви зрозумієте, наскільки це трудомістка, але захоплююча робота

[gallery]

Талановитий англієць на ім'я Кайл Бін недавно закінчив Художню школу в Брайтоні, а у нього вже є солідне портфоліо. Дизайнер-на всі руки майстер, він і інсталяцію з яєчної шкаралупи робив, і паперовим артом займався, а зараз ось, колекцію комах із сірників збирає.

Правда, поки що ця колекція не настільки велика, як хотілося б автору, але ще не вечір, та й робота над експонатами тільки почалася. На сьогоднішній день в "мережі" дизайнера попалися лише стрекоза, метелик і великий, ймовірно, травневий, жук.

Кропітка робота, яку можна порівняти хіба що з відділенням зёрн від полови, але Кайл Бін робить її із задоволенням. Хобі, воно таке, завжди приносить задоволення тим, хто сповнений ентузіазму, натхнення і фонтанує всілякими ідеями. Якщо вам в дитинстві доводилося складати з сірників хоча б будиночки, ви зрозумієте, наскільки це трудомістка, але захоплююча робота, що вимагає неабиякого терпіння, старанності і посидючості.

Познайомитися з проектами Кайла Біна можна або ж на його персональних виставках, які час від часу проходять в галереях Брайтона, або ж на його персональному сайті.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Їх придбають для спеціального призначення
0
0
22:36 23.03.2018
Ви будете вражені запропонованою сумою
0
0
21:05 23.03.2018
За словами адвокатів, у прокурорів немає доказів того, що Савченко планувала повалення влади
1
0
20:13 23.03.2018
Савченко підозрюють у підготовці терактів і державного перевороту
0
0
19:50 23.03.2018