Банкам заборонили купувати валюту за дорученням клієнтів. Тимчасове обмеження ввів Нацбанк.

"Національний банк України ввів тимчасову заборону уповноваженим банкам здійснювати купівлю іноземної валюти за дорученням клієнтів", - йдеться у постанові № 130 від 24 лютого.

Також визначено граничний розмір щоденної купівлі валюти банками за власними операціями.

"Уповноважені банки мають право здійснювати власні операції з купівлі безготівкової іноземної валюти за гривні в межах встановлених лімітів відкритої валютної позиції в сумі, що не перевищує 0,5% від розміру регулятивного капіталу банку (в еквіваленті за офіційним курсом гривні до іноземних валют, установленим НБУ) , протягом одного робочого дня ", - зазначено у документі.

Заборона діє до 27 лютого 2015 року включно, та поширюється навіть на ті заяви, які подали до 25 лютого. Контролює виконання постанови голова НБУ.

Популярні новини зараз
Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти" Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші
Показати ще