Колишніх українських військових у Криму, котрі рік тому назад вирішили перейти на бік Російської Федерації, просять визначитися з тим, де вони будуть в подальшому служити за межами Криму. Про це повідомив Андрій Лисенко, речник штабу АТО.

"Таку пропозицію колишнім нашим військовим, а нині військовим армії РФ зробило ФСБ. Окрім військових визначитися з місцем служби попросили також колишнім працівникам Служби безпеки та колишнім прикордонникам" – каже Лисенко.

Таку ж інформацію наводить і полковник української армії, командир військової частини в Севастополі, а нині народний депутат, Юлій Мамчур. Свого часу Мамчур служив на аеродромі Бельбек під Севастополем, доки частину не взяли штурмом, а самого полковника не вивезли озброєні піхотинці на Чонгар.

"Я маю інформацію, що військовослужбовців з аеродрому Бельбек переводять у інші місця з Криму. Зараз на аеродромі Бельбек залишилося тільки кілька людей з тих, хто перейшов на сторону Росії. Вони забезпечують технічну частину функціонування"

Мамчур зазначив, що з військовими, котрі перейшли на сторону РФ держава укладає зараз трудові угоди (в українській армії підписують контракт з державою). Як військові перед пенсійного віку будуть виходити на пенсію – невідомо. Адже весь їх стаж – лише в українській армії.

Популярні новини зараз

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Показати ще

Мешканка Криму Яна просить не вказувати її прізвища. Пояснює, що чоловік сестри з самого початку був за Україну.

"Але у нас тут будинок, батьки, повністю обжите місце. Тільки тому лишилися. Зараз чоловіка сестри, військового, хочуть перевести під Воронеж. Сестра з зятем вирішили продавати нерухомість в Криму і переїздити до України. Що головне – рішення про переведення приймає Москва – тут немає кому поскаржитися, чи пояснити, що зять має хворих батьків, за котрими треба доглядати. І вони за ним у Воронеж не переїдуть." - скаржиться Яна.