Полтавська швейна фабрика відкрила філіал у Гадячі. Компанія одягатиме німців, італійців та французів. Кадри ще набирають.

Про це повідомляє гадяцьке видання "Базар медіа".

Полтавська фірма "Ворскла" відтепер має філіал швейного виробництва на критому ринку "Орбіта". Гадяцький центр шукав для нього кадри із лютого. Приміщення обладнали технікою, а останні 2 тижні гадячанки вже практикуються.

Читайте також: Кернеса будуть судити у Полтаві

Із 1 квітня штат повноцінно укомплектували, проте бажаючим працевлаштуватися не відмовлятимуть. Можлива робота у дві зміни.

"Ми зацікавлені у збільшенні обсягів виробництва. Замовлення є, і нам не можна їх втрачати, бо іноземцям логістично не вигідно буде працювати з Україною", – розповідає директор підприємства Віктор Чміль.

За його словами, головний замовник Гадяцького швейного цеху – Німеччина. "Ворскла" співпрацює й з іншими європейськими країнами, наприклад із Італією та Францією. Так, європейський бренд "Betty Barclay" має полтавські корені.

У Гадячі шитимуть спідниці, сукні, блузи, шорти, майки і навіть куртки та пальта. Тобто усе, крім жіночої білизни. Взимку шитимуть одяг, який продаватимуть у Європі влітку і навпаки. Нічого з пошитого не потрапить на український ринок.

Полтавська компанія "Ворскла" вже працевлаштувала понад 600 осіб. Вони відкрили три філіали в районних центрах – Лохвиці, Зінькові та Кобеляках, на черзі – Котельва. У команії думають про перспективу відродити професію швачки-закрійника: при філіалі можна пройти практику і, в подальшому, працевлаштуватись.

Із розпадом Радянського Союзу Україна втратила сировинну базу. Якби "Ворскла" вчасно не перейшли на ринки Європи, трикотажна фабрика вже б не працювала.

"Тому поки доводиться втримувати хоча б ці позиції – одягати європейців, поки нас одягають китайці", - підсумував Віктор Чміль.