У Києві закриють половину газових заправок

поділитись

Київська міськрада планує демонтувати 150-170 газових заправок. Зараз у столиці їх налічується близько 300.

Про це повідомив депутат Київради від УДАР-Солідарність Віталій Даниленко. Він буде очолювати відповідну робочу групу, пише Ділова столиця.

Із 300 газових заправок 95% працюють з порушеннями. У більшості з них або взагалі немає дозвільних документів, або оформляють неповний пакет. Оскільки компанії офіційно не зареєстровані, їхню роботу ніхто не контролює.

"Існує велика терористична загроза. А такі АГЗС це бомби уповільненої дії, розкидані по всьому Києву. Зараз кожна п'ята газова заправка в столиці розташована на прибудинковій території. Якщо якась із них загориться, загасити її неможливо, поки не випарується весь газ. За цей час полум'я може охопити всі околиці", - говорить Віталій Даниленко.

Найближчим часом хочуть закрити газові заправні комплекси, розташовані у заборонених місцях - на газових або електричних мережах, недалеко від житлових будинків і будівель соціальної сфери.

За попередніми підрахунками, таких комплексів у столиці 150-170. А це більша половина київських газових заправок. Роботи з їх демонтажу обійдеться місту в кругленьку суму.

Віталій Даниленко запевняє, що Київрада піде на такі витрати. Їх компенсують за рахунок зростання надходжень від інших заправок, які хочуть зробити легальними. Власникам газових заправок, які працюють поза законом, запропонують легалізувати бізнес і оформити всі документи.

Проте ініціатива депутатів може стати банальним переділом ринку. Після закриття частини АГЗС землю в оренду здаватимуть лише "обраним" або розчистять ринок під "свого" оператора. Через подорожчання бензину газозаправний бізнес стає все більш привабливим.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Ентомолог розвінчав загальноприйняті міфи, щодо укусів комарів, результат вас здивує
0
0
12:50 28.05.2018
Кожен ваш день наділений особливим сенсом, і якщо розгадати його, можна отримати ключ до мети
0
0
12:08 28.05.2018
Літо цього року готує українцям масу випробувань та нових рекордів
0
0
11:40 28.05.2018
Дешеві авто з Європи можуть піднести вам неприємний "сюрприз", який не загладить навіть помірна ціна
0
0
11:32 28.05.2018
Назар Холодницький розповів про справи Охендовського і навіщо прокуратура чекає закордонний "дозвіл"
0
0
11:23 28.05.2018