У малому залі Палацу "Україна" у Києві 20 квітня відбувся сьомий концерт третього сезону "Джаз коло". У фіналі скрипаль Василь Попадюк акомпанував співу Віктора Павліка.

Концерт був присвячений тематиці любові: до дітей, коханих, музичних інструментів, до друга. Всі музиканти грали дуети із організатором "Джаз кола" гітаристом Ігорем Закусем.

"Моя мета - грати хорошу музику і отримувати від того задоволення", - розповів він.

Весь концерт не можна було охарактеризувати одним музичним жанром: вони змінювались від джазу до боса нови. Звучали навіть народні мотиви.

Показово, що за день до свого сольного столичного виступу, на творчому вечорі зіграв відомий скрипаль Василь Попадюк. Свою майстерність демонстрував і український співак Віктор Павлік.

У дуетах також брав участь Денис Мороз (губна гармошка), Максим Гладецький (контрабас), Роман Недзельський (гітара) та виконавиці вокальних партій - Аніко Долідзе, Іванка Червінська та Лаура Марті.

Фінал майже всі музиканти зіграли разом. Віртуозів кілька разів викликали "на біс" та аплодували стоячи.

Музикант та головний натхненник "Джаз кола" Ігор Закус розповів про свій проект в ексклюзивному коментарі "Знай.ua".

"Коло друзів. І все у колі відбувається. Як правило, в кругу стаємо і музикуємо", - пояснив він назву серії музичних вечорів.

За його словами, проект виник у 2007 році. Перший сезон тривав приблизно 2,5 роки спільно із Юлією Олійник, видавництвом "Темпора". Тоді провели близько 20 концертів в Українському домі, концерти записували та знімали на відео. Зробили програму і випустили 15 DVD та 16 CD-дисків української музики.

Наступна серія із близько десяти концертів відбулась у "Часописі" у клубному форматі.

"У нас минулого сезону була різна музика за стилем: блюз, свінг, балади, фанк, фьюжн, етно. А цього року я роблю просто абсолютно різні за жанром, за складом, за ідеєю, за направленням різні концерти і запрошую на ці програми музикантів. Вони поки що абсолютно кардинально відрізняються одна від одної. З вересня це сьогодні сьомий концерт", - розповів гітарист.

Ігор Закус має власний проект, проте, за словами музиканта, він уже теж ввійшов в рамки "Джаз кола". Він має приблизно 20 концертних програм із різними музикантами.

Організатор поділився планами на наступний творчий вечір.

"Наступний концерт будуть коломийки у сучасному звучанні. З вокалом, модними звуками, модними тенденціями - українська народна музика", - сказав він.