Соліст "Агати Крісті" вирішив підтримати "нову державу" на Донбасі

поділитись

0

472

Колишній лідер групи "Агата Крісті" Вадим Самойлов заявив про своє бажання "побудувати нове суспільство" на Донбасі. Музикант виступить як один з організаторів і учасників рок-фестивалю "Сонце зійде" у Луганську та Донецьку.

Разом з Самойловим у фестивалі візьмуть участь співачка Юлія Чичеріна, групи "Юта", "7Б" та "Маша і Ведмеді". Вони проведуть відбір учасників фестивалю з числа місцевих рок-груп.

"Я плював на санкції, свій вибір я давно зробив. Переконаний, що на Донбасі живуть не терористи, а зароджується нова форма держави, у створенні якої мені було б цікаво взяти участь" - заявив співак.

Читайте також: Рок-музиканти воїнам АТО (фото)

Вадим Самойлов відомий своєю активною підтримкою нинішньої російської влади. Нагадаємо, за однією з версій, причиною розпаду групи "Агата Крісті" став конфлікт на політичному грунті Вадима Самойлова з іншим з лідерів групи, своїм братом Глібом, який дотримується протилежних поглядів, неодноразово брав участь в акціях опозиції в Росії та висловлювався на підтримку України.

Юлія Чичеріна на початку цього року вже виступала з концертом в Луганську, чим розчарувала багатьох своїх шанувальників.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Окрім зарплати, пересічні громадяни оплачують народному обранцеві роботу помічників-консультантів, оренду житла, проїзд, телефонний зв’язок
0
0
08:27 17.08.2017
Пройшло три місяці з введення антиросійських санкцій
0
0
08:05 17.08.2017
В АТО не був, медалі - фейкові
0
0
07:32 17.08.2017
Українці можуть претендувати на звільнення Донбасу військовим шляхом через 5-10 років
0
0
07:21 17.08.2017