Дружина Андрія Кузьменка Світлана Бабійчук започаткувала благодійний Фонд імені Скрябіна. За рахунок організації фінансуватимуть створення і підтримку в належному стані меморіальних пам'ятників, скверів, табличок на честь музиканта.

Та основною метою фонду буде організація та проведення заходів пам'яті про життя і творчу діяльність Кузьми Скрябіна.

Читайте також: Батьки Кузьми випускають дзвіночки в пам'ять про сина

Дружина Андрія Кузьменка хоче також продовжити благодійність чоловіка, який любив відвідувати дитячі будинки, військові шпиталі, притулки для тварин. Останнім часом він часто провідував поранених військових в столичному шпиталі, відправляв автомобілі в зону АТО.

"Дружина музиканта продовжить цю роботу вже на офіційному рівні, адже Кузьма ніколи не афішував свого відвідування лікарень, дитбудинків. Він щодня намагався змінити світ на краще і подбати про тих, хто сам цього зробити не може", - повідомив "Знай" член фан-клубу гурту Андрій.

Популярні новини зараз
7-11 грн за кВт: українцям можуть виставити "європейські" тарифи за світло, коли чекати По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії Військкомат ловить, як злочинців: українці вимагають заборонити видавати повістки на вулиці, у ТРЦ та магазинах
Показати ще

Нагадаємо, що музикант розбився на машині 2 лютого 2015 на трасі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.